کد خبر : 1798
تاریخ انتشار : جمعه 14 فوریه 2020 - 23:49

چرا در اجرای پروژه‌ها همانند گازرسانی به منطقه سراسیاب یوسفی خللی وارد می‌کنید / چه عزتی که مارون و چاه های نفت به غارت رود / بعد از تکمیل پروژه ها نمایندگی را به تشنگان قدرت تحویل می‌دهم

به گزارش مهردنا، سردار هاشمی پور عصر امروز در اجتماع پر شور مردم لیکک حضوریافت دومین نطق انتخاباتی خود را ایراد نمود. در ابتدای این مراسم چند نفر از اصلاح طلبان بهمئی حمایت خود را از سردار هاشمی پور اعلام نمودند. باغ سخا عضوسابق شورای شهر لیکک نیز ازاقدامات هاشمی پور در احقاق حق مردم


به گزارش مهردنا، سردار هاشمی پور عصر امروز در اجتماع پر شور مردم لیکک حضوریافت دومین نطق انتخاباتی خود را ایراد نمود.

در ابتدای این مراسم چند نفر از اصلاح طلبان بهمئی حمایت خود را از سردار هاشمی پور اعلام نمودند.

باغ سخا عضوسابق شورای شهر لیکک نیز ازاقدامات هاشمی پور در احقاق حق مردم بهمئی در۴ سال گذشته قدردانی و از مردم خواست که باز هم به هاشمی پور رای دهند تا توسعه بهمئی متوقف نشود و تاکید کرد هاشمی پور پدر توسعه انقلاب در بهمئی می‌باشد.

وی گفت: ما در سه اسفند با برگزاری جشن پیروزی هاشمی پور رقابت را کنار و رفاقت‌ها را بیشتر از پیش اغاز می‌کنیم.

عدل هاشمی پور کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در جمع مردم لیکک اظهار داشت: من روز اول گفتم کارگر و نوکر خوبی هستم و به آن افتخار می کنم، به کارهای سیاسی کاری ندارم،برای پرداختن به زیر ساخت ها آمده ام، نه اینکه از سیاست سر در نمی‌آورم بلکه کار و کاسبی سیاسی و سیاست بازی را قبول ندارم، اصولگراها و اصلاح طلبان باید کنار هم بنشینند.

وی گفت: ریشه اصلاحات در استان یزد بود و از آقای خاتمی در آنجا شروع شد من در این استان کار کردم اما همین اصلاح طلبان و اصولگرایان برای خواست عمومی مردم خود، ما را به سلاخی کشیده و بازخواست کردند اما آه که هیچ کس برای مشکلات مناطق و شهرستان‌های ما، اگر یک نفر به من دست مریزاد گفته باشد.

هاشمی پور ادامه داد: اب شرب اصفهان و یزد باهمگرایی اصلاح طلبان و اصولگرایان ان دو استان انجام شد اما افسوس که باهمه خدمات در بهمیی درطول این چهارسال ازجمله عوارض شهرداری وجاده و بیمارستان و سالن‌های ورزشی هیچکدام از رقبا تبریک نگفت ومن نیازی به انها ندارم ولی ازهر دروازه‌ای واردشدم تا اشتغالی برای جوانان ایجاد نمایم برای من مشکل ایجاد کردند.

وی گفت: سرنوشت هرقومی دست خودش است و اصلاح طلبان و اصولگرایان تا خرد جمعی شکل نگیرد انتظار توسعه نداشته باشیم واینجا هم با تبریک به دکتر دهبانی پور باید بگویم اصلاح طلبان جریان محکم وقانونمندی است و همه کارهایم به پشتوانه هر دو جریان سیاسی و شکست دادن دیوار ثلاث و بویراحمدی با بولدوزر  d9بود.

هاشمی پور بابیان اینکه به برکت نظام در حوزه لیراب ومورخانی وچاروسا دیگر مردم ازنعمت گازبرخوردارند و همواره گفته ام من نوکرخوبی هستم.

وی گفت: چندین بارگفتم سیاسی کاری برای رقبا ولی بگذارید من به زیرساخت‌ها بپردازم چون کاروکاسبی‌های سیاسی را قبول ندارم و امروز که هر دو جریان پیش هم نشستند اتفاق مبارکی است.

کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان‌های چهارگانه استان تصریح کرد: آمده‌ام از هر دیوار بتنی بالا بروم تا زمانی که پروژه‌های اشتغال زایی خودم به نتیجه برسند و جوانی بیکار از این منطقه را جایی مشغول کنم.

هاشمی پور تصریح کرد: رقیب دیرین من، عزیزمن، رفیقت بودم یک دور تحملم نکردی و تبریک هم نگفتی و همان روز اول انتخابات را شروع کردی وشکایت کردی و گفتی تقلبی است، ای برادر، من پشت سرت نماز خوندم، توپدر تقلبی، بهبهان یادت رفت، قرار ما این نبود کسی بد اخلاقی کنه، ولی در چرام گفتی جهیزیه هاشمی برای تبلیغات است، اگرجنابعالی کارها را انجام میدادی برای جوانان، نیازی به جهیزیه من نبود.

وی گفت: درسوق گفتم اینجا هم میگویم رقیب من برنامه بدهد و بگوید چه کاری در۱۶سال انجام داده، والله من در نمایندگی چیزی ندیدم و تو باید میدانستی انتخابات در کهگیلویه۲ دوره‌ای هست و نباید میامدی.

هاشمی پور تاکیدکرد: غیر از خدا از هیچ قدرتی نمی‌ترسم پس چرا در کار مردم و اجرای پروژه‌ها همانند گازرسانی به منطقه سراسیاب یوسفی خللی وارد می‌کنید، و بدانید اخلاص را از سپهبد سلیمانی یاد گرفتم.

هاشمی پور گفت: در سوق پایتخت معنوی استان و در دومین نطق انتخاباتی باشما باصفاترین مردم سخن گفتم و برنامه من تکمیل طرح‌های نیمه تمامی چون اب چهارشهر، پتروشیمی دهدشت، فسفات چرام، جاده پاتاوه دهدشت، لنده به تشان است و اینها علیرغم همه تحریم‎های اقتصادی است و باید همه کمک کنید تاعزت برگردد نه عزتی که مارون و چاه های نفت به غارت رود.

وی اظهار کرد:عزت این نیست که زنان ما بروند بهبهان و گوجه چینی کنند .

کاندید شاخص انتخابات مجلس گفت: حسادت‌ها زیاد است اما من عاشق مردمم و تمامی این خارها را تحمل می‌کنم.

وی از لاهوتی، منطقیان، کامرانی و دهبانی پور قدردانی کرد وگفت: جناب آقای ضرغامی نیز از برنامه‌های ما در جهت توسعه عمرانی اقتصادی حمایت نموده که جای تشکر فراوان ازاین بینش دارم.

وی تصریح کرد: در طول چهار سال گذشته فقط در پی تلاش برای مردم بودم و در چهار سال گذشته از هیچ تلاشی فرو نگذاشتم و اعتقاد دارم انتخابات در کهگیلویه دو دوره ای است.

کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان های چهارگانه استان گفت: بلبل عاشق گل است و گل خار دارد و خارهای من همین حسادت‌ها است و بلبل وقتی می‌نشیند خارها اذیتش می‌کند ولی من با اعتقاد می‌گویم که برای خدمت به مردم از هیچ تلاش کوتاهی نمی‌کنم.

وی گفت: حرف‌هایم را می‌زنم و چهار سال است خونه به خونه گشتید و گفتید هاشمی رد صلاحیت شده است، اما بنده اعتقاد دارم خداوندی که به قاسم سلیمانی آبرو و عزت داد ما نیز سرباز همان قاسم سلیمانی هستیم و مطیع رهبری هستیم،  وقتی تعطیلی پروژه گاز را دیدم به مدیرکل گاز زنگ زدم گفتم نباید این پروژه‌ای که با این همه زحمت تلاش کردیم به این نقطه برسد، تعطیل شود.

هاشمی پور گفت: عزت اگر به غارت بردن مارون و کوثر و چاه‌های نفت است نمی‌خواهم این عزت حفظ شود، بلکه عزت امروز کارگری زنان ما در بهبهان با آب سدی است که متعلق به خودمان است، اولین اقدام آب رسانی از سد کوثر به لیکک که تنها در سال ۸۹  که ضمن  تشکر از حاج آقا بزرگواری که هم استارت پروژه را زد و هم به دو دور نمایندگی قانع شد، اکنون  کیلومترها از لوله کار شده و یکی از کارهایی که باید تمام شود همین پروژه است.

وی ادامه داد: برای گازرسانی به ممبی و سرآسیاب یوسفی پیمانکار مشخص شده است امیدواریم پیمانکار سر عقل بیاید و پروژه را شروع کند و گرنه خلع ید می‌شود، در مورد پست برق لیکک هم در زمان احمدی نژاد دیواری کشیده شد اما خدا کمک کرد و بنده در کمیسیون انرژی حضور پیدا کردم ۱۰۰میلیارد دکل نصب و پست هم در سال آینده نصب می‌شود تا مشکل برق شهرستان بهمئی هم حل شود.

کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان های چهارگانه استان افزود: در کمک به شهرداری لیکک درخواست عوارض نوسازی چاه‌های نفت که تاکنون مبالغی به حساب شهرداری واریز شد، بنده یکی از حامیان اقای پیرامون هستم در وزارت نفت از وی به نیکی و پاکی یاد می کنم که کمکم کردند.

هاشمی پور بیان کرد: در بخش ورزش فقط دو سالن دوقلو، در لیکک با حضور وزیر ورزش ساخته شد، یک چمن مصنوعی هم در کنار این دو سالن احداث شد، کار کردن تعامل و پیگیری و دویدن لازم دارد هر کس بیشتر بدود بیشتر موفق می‌شود، چمن در روستاهای سیاه شیر، آب آلوان و سالن سر آسیاب یوسفی ایجاد شد.

وی عنوان کرد: در حوزه بهداشت و درمان ساختمان بیمارستان لیکک نزدیک به اتمام است، تمام تجهیزات بیمارستان تصویب شد، اعتبار برای خرید تجهیزات تصویب شده است ساختمان بدون تجهیرات که به درد نمی‌خورد، من به رئیس شبکه بهداشت و درمان بهمئی زنگ زدم که آیا مردم بهمئی برای دیالیز به بهبهان میروند که تأیید کرد، رادیولوژی هم گفت نداریم، باتلاش و پیگیری سه دستگاه دیالیز و یک دستگاه رادیولوژی برای بهمئی گرفتم.

هاشمی پور به آسفالت جاده‌ها اشاره کرد و گفت: آسفالت و بهسازی جاده های روستایی، جاده گنبد بردی به رامهرمز، لیکک به جایزان زیر ساخت‌ها تکمیل شده است برای خیابان‌های شهر لیکک ۴و نیم میلیارد تومان پول گرفتم.

کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان های چهارگانه استان ضمن تشکر از آقایان لاهوتی، منطقیان، کامرانی، دهبانی گفت: اگر بالای سر این طرح‌ها نباشم  همه آنها متوقف خواهد شد شک نکنید نجات کهگیلویه بزرگ، در تمام شدن این طرح‌های بزرگ است من از مسئولیت سیر هستم  و تشنه قدرت نیستم، آمدم تا این کارها را تکمیل کنم، آمدم تا به کمک شما کار کنم اما تا زمانی که این پروژه ها تکمیل نشود آرام نمی نشینم و بعد از آن دو دستی نمایندگی را تقدیم کسانی می کنم که تشنه قدرت هستند.

هاشمی پور گفت: در رابطه زمین های منابع ملی شهر لیکک که از همه عزیزان شهرستانی و استانی تقدیر و تشکر می کنم به مسئولان استانی توصیه می کنم این مشکل را هر چه سریع تر حل کنند.

هاشمی پور در پایان گفت: اگر کسی تهمت بزند و اهانت کند آزاد است و حلالشان می کنم.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/منبع مهردنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.