کد خبر : 5593
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 26 مارس 2020 - 22:17

موحد و عدل در چالش راستی آزمایی شرکت نمایند

کبنا ؛متن ارسالی: این روزهای مصاحبه‌هایی جالبی از عدل هاشمی‌پور و سید محمد موحد انتشار یافته است که هر یک مدعی تخصیص بودجه به پروژهایی در کهگیلویه بزرگ هستند اما سؤال اساسی در باره این اظهارات به وجود آمده است؟ که موحد و عدل آیا واقعاً نقشی در تخصیص بودجه به پروژهای کهگیلویه بزرگ داشته‌اند؟کبنا ؛متن ارسالی: این روزهای مصاحبه‌هایی جالبی از عدل هاشمی‌پور و سید محمد موحد انتشار یافته است که هر یک مدعی تخصیص بودجه به پروژهایی در کهگیلویه بزرگ هستند اما سؤال اساسی در باره این اظهارات به وجود آمده است؟
که موحد و عدل آیا واقعاً نقشی در تخصیص بودجه به پروژهای کهگیلویه بزرگ داشته‌اند؟
چگونه موحد و عدل هاشمی از تخصیص ردیف بودجه‌ای می گویند که عملاً هیچ یک موقعیت آن را نداشته‌اند که چنین اقدامی کنند
از آنجا که اختصاص ردیف بودجه بر عهده کمیسیون تلفیق بوده است، و ریاست کمیسیون تلفیق بودجه بر عهده غلام رضا تاج گردون بوده است و بررسی بودجه در زمانی رخ داده که مجلس در تعطیلی به سر می‌برده است در عمل نه عدل هاشمی نماینده فعلی نه محمد موحد که رسماً هنوز بر کرسی بهارستان ننشسته است نمی‌توانسته‌اند نقشی در این موضوع داشته باشند و تنها راه آن از طریق لابی با تاج گردون بوده است.
پس چگونه این دو بدون از نام بردن از تاج گردون چنین ادعایی را مطرح نموده‌اند!؟
افکار عمومی بدرستی می‌دانند اگر ردیف بودجه‌ای برای کهگیلویه در نظر گرفته شده است قطعاً بوسیله غلام رضا تاج گردون بوده است؛ پس دلیل این دعواهای آن دو نفر چیست؛ چرا محمد موحد و عدل هاشمی نامی از تاج گردون نبرده‌اند و نقشش نیاورده‌اند….
بطور مثال آنچه محمد موحد از دو بانده کردن کردن خیرآباد به دهدشت از آن سخن گفته است غلام رضا تاج گردون شش ماه پیش در دیدار با مردم خیرآباد آن را مطرح نمود.
و اشتباه بزرگ‌تر آنجا بود که طرح جاده پل بریم از باشت به چرام و خوزستان که تاج گردون سه سال پیش طرح آن به مشاور داده است در گفتگو با رسانه‌ها این طرح را پیشنهاد خودش برشمرده است حال آنکه موحد تنها یکماه است که بعنوان منتخب به مجلس آتی راه یافته است.
شاید موحد در این فکر است با مصاحبه‌های پیاپی عدل هاشمی را در فضای سیاسی کمرنگ‌تر نماید اما اشتباه او در این راه آن است که افکار عمومی و رسانه‌ها و آگاهی آنان را نسبت به موضوعات نادیده گرفته است.
 به گمان افکار عمومی راست آزمایی گفته ایشان را می‌توان اینگونه انجام داد که محمد موحد و یا عدل هاشمی قول بدهند که چهار بانده کردن محور چرام و دهدشت را در بودجه سال آینده قرار دهند و در چالش راست آزمایی ادعاهای. خود شرکت نمایند.

——————————
احمد مختاری
 منبع کبنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.